Nasza historia

Nasza Historia

Restauracja Pod Baranem w Krakowie to nie tylko ciepłe, przytulne wnętrze i bogata karta dań, z której każda potrwa jest przygotowywana na bazie naturalnych składników i sprawdzonych receptur, ale również Zespół!

Szef kuchni i właściciel – Jan Baran – to doświadczony kucharz i znawca kulinarnych sekretów, ale także dusza towarzystwa, zaprzyjaźniona z wieloma Klientami.

Pod okiem Szefa, kucharze nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Ich wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobra znajomość sztuki kulinarnej gwarantuje wyjątkowy i co ważne powtarzalny smak potraw.

Klienci nie mają jednak styczności z kuchnią, a ich łącznikiem pozostaje kelner. Nasza załoga to sprawdzeni fachowcy, bardzo dobrze znający języki, orientujący się świetnie w Menu, a także potrafiący doradzić w kwestii wyboru dodatków do potraw jak również wina i innych alkoholi.

To co wyróżnia najlepsze restauracje to dbałość o to by smak każdego dania był niepowtarzalny. Zawdzięczamy to starannie wyselekcjonowanym dostawcom produktów, którzy zapewniają ich najwyższą jakość i codzienną świeżość, aby każda serwowana potrawa smakowała wyjątkowo.

Serdecznie zapraszamy do restauracji obok zamku na Wawelu!
Restauracja Pod Baranem

Kraków, ul. św Gertrudy 21