Restauracja Pod Baranem została założona w 1997 roku, od tego czasu wypracowaliśmy znakomitą opinię wśród wielu Klientów, którzy przez ten okres stali się stałymi Gośćmi.
Mieszczański klimat i przytulny wystrój, który tworzą dzieła sztuki i antyczne meble, pozwalają każdemu poczuć się wyjątkowo.
Restauracja ma pięć klimatyzowanych, kameralnych sal mieszczących 120 osób (przy rezerwacji całego lokalu 130 osób). Jedna z sal przeznaczona jest dla osób palących.
Naszą specjalnością jest kuchnia polska z akcentami kuchni europejskiej. Wszystkie potrawy jakie mamy w swoim menu, przygotowujemy sami, nie używając półproduktów, dlatego każde danie jest przyrządzane indywidualnie bezpośrednio po złożeniu zamówienia.
Jesteśmy jedną z pierwszych restauracji w Krakowie posiadającą bogatą kartę dań bezglutenowych.
Serdecznie zapraszamy!

NASZE MENU

_MG_0233

Autorskie menu oparte o klasykę kuchni polskiej w najlepszym wydaniu. Dbamy o najwyższą jakość składników, wszystkie sosy, dodatki robimy sami a jeśli w menu pojawia się np. coś wędzonego to z pewnością z naszej własnej wędzarni!

POPROŚ O OFERTĘ

_MG_0151

Naszą ofertę kierujemy zarówno do wymagających klientów indywidualnych jak i grup turystycznych. 5 sal naszej restauracji to znakomite miejsce na imprezy rodzinne i firmowe a także na kameralną kolację.

ZAREZERWUJ STOLIK

_MG_0126

Z racji tego, że mamy wielu stałych klientów warto nawet w dni powszednie zadbać o to by mieć zagwarantowany stolik. Dlatego zapraszamy do zrobienia rezerwacji – pomoże w tym nasz krótki formularz.

Serdecznie zapraszamy!